Międzynarodowy Dzień Poezji

22 marca świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Poezji!

Międzynarodowy Dzień Poezji

Mieszkańcy Sielca i okolic przybyli do świetlicy w Sielcu. Wspólnie wysłuchali optymistycznych i rozweselających wierszy w ramach wydarzenia „Wieczór poezji „Na wesoło i na słodko”. Bardzo cieszy nas Wasze zainteresowanie tego typu formą spędzania czasu. Dlatego dziękujemy za obecność na wieczorze poetyckim!

Kłaniamy się nisko członkiniom KGW z Sielca, które przygotowały pyszności dla ciała oraz aktorom The MASK- Teatralny Bielsk Podlaski, którzy zadbali o strawę dla duszy!

Podczas Wieczorku Poetyckiego gościnnie przeczytała wiersz nasza Pani Wójt Dorota Kędra-Ptaszyńska.

Wyrazy wdzięczności kierujemy również do pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Boćkach.

Dziękujemy raz jeszcze za Międzynarodowy Dzień Poezji i do zobaczenia!

Bądźcie uważni, bo już wkrótce opowiemy wam o wydarzeniach związanych ze świętem Wielkanocy!