HIP HOP

Krzysztof Twarowski
Instruktor – studio tańca Dance Project (Bielsk Podlaski ul. Studziwodzka 41, II piętro)
Styl: Hip-Hop

Krzysztof Twarowski to absolwent pedagogiki Uniwersytetu w Białymstoku oraz tańca Fundacji Talent w Poznaniu (certyfikat instruktora). Przygodę z tańcem zaczynał w 2007 roku. Od początku swoją inspiracje w dochodzeniu do profesjonalizmu i sukcesu czerpie od wokalisty, aktora i tancerz w jednym Chrisa Browna. Krzysztof zdobywał swoje umiejętności taneczne podróżując i mieszkając głównie w Brukseli – Move Zone Dance Crew oraz na licznych obozach tanecznych i w studiach tańca. Dzięki licznym podróżom i nawiązanym kontaktom współpracuje z tancerzami z całej Polski oraz zagranicznymi, na pewno zaowocuje to licznymi warsztatami organizowanymi tancerzom studio tańca Dance Project. Współpracuje też z artystami streetowymi np. z takim jak Michele Beatboxer z Palermo.
Taniec to jego największa pasja a owocem tej pasji jest Dance Project oraz organizowane przez niego eventy: Podlaski Festiwal Tańca Nowoczesnego w Hajnówce czy Roztańczone Mikołajki w Białymstoku.
Krzysztof to osoba która w 100% angażuje się i zaraża fascynacją tańcem, czego efektem są zdobyte miejsce na podium turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych.