Jubileuszowa X Gala Disco Polo w Boćkach – zapraszamy całe rodziny!

Już 4 lipca 2026 roku (sobota) na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – 10. Jubileuszowa Gala Disco Polo w Boćkach.
Start imprezy zaplanowano na godzinę 13:00.
Przed nami dzień pełen muzyki, dobrej zabawy i atrakcji dla mieszkańców oraz gości.
Przygotowaliśmy bogaty program skierowany zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
W programie:
-darmowa strefa rozrywki
-spektakl dla dzieci: Teatr The M.A.S.K. „Dziwne Kłopotki Kasi”
-kino pod chmurką
-gry i konkursy
-stoiska gastronomiczne
Na scenie wystąpią:

AS
-Prymaki
-Forti
-Focus
Gwiazda wieczoru:
Jorrgus

Po koncertach zapraszamy na zabawę pod chmurką z DJ Mietkiem, która potrwa do późnych godzin wieczornych.
To wyjątkowa, jubileuszowa edycja wydarzenia, która od lat gromadzi miłośników muzyki disco polo oraz rodzinnej rozrywki.
Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gminy Boćki i okolic do wspólnego świętowania.
Do zobaczenia 4 lipca 2026 r. w Boćkach!
Organizatorzy:
Wójt Gminy Boćki oraz Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach.

ok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *