Klub Seniora „Róże Jesieni”

Klub Seniora „Róże Jesieni” pracuje przy Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach, w którym spotyka się dwa razy
w tygodniu na intensywne próby scen teatralnych, skeczy kabaretowych oraz piosenek. Na swoim koncie ma występy na terenie: gminy, powiatu, województwa, a także ogólnopolskim.
Klub może poszczycić się także wyróżnieniem podczas XIV FESTIWALU CHÓRÓW, KABARETÓW I ZESPOŁÓW SENIORA, a także II Miejscem w Kategorii Kabarety podczas XV FESTIWALU CHÓRÓW, KABARETÓW I ZESPOŁÓW SENIORA, który odbywa się w Domu Kultury Zacisze w Warszawie, wyróżnienie podczas “Wojewódzkiego Przeglądu- Artystyczny Ruch Seniorów ARS 2018” w Białymstoku.
Instruktorem jest zawodowy aktor Mateusz Sacharzewski, który pracuje z zespołem od około 6 lat, oraz Józef Deniziak (akompaniator, aranżer) który w wyjątkowy sposób pracuje nad profesjonalnym brzmieniem zespołu.  Obecnie zespół pracuje nad tekstami min. Stefanii Grodzieńskiej oraz Jerzego Jurandota. Przez 10 lat działalności zespół nazbierał spory materiał sceniczny, który z sukcesami prezentuje na różnych scenach w naszym kraju.
Program Kabaretowy „Dobrze jest tym babkom” wyróżnia się międzypokoleniowym wydźwiękiem i tematyką, która porusza widownię w każdym wieku. Składa się on ze scen i piosenek, które przeprowadzają nas przez wszystkie możliwe etapy związku kobiety z mężczyzną. Jest to program w którym każdy z nas może znaleźć cząstkę siebie lub… swojej drugiej połowy.