bezpłatne warsztaty

Bezpłatne warsztaty dla Mam!

Wspaniałe Mamy z cudownej Gminy Boćki!

Zapraszamy Was serdecznie na warsztaty „zrób to sama” (DIY). Przyjdź do Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach w czwartek 26 maja o 18:30 i wykorzystaj naturalne składniki do stworzenia:

• herbatki
  • kremu do rąk

Warsztaty poprowadzi Wanda Kropiwnicka, która od lat zajmuje się ziołami. Jak sama nam powiedziała: „Zbieram je, hoduję, susze i przetwarzam na herbaty, maceraty, nalewki, intrakty, kosmetyki, maści. Moją przygodę z ziołami zaczęłam przed wielu laty. Przeczytałam masę książek (nawet stworzyłam sobie niezłą bibliotekę). Obecnie studiuję ziołolecznictwo.” W związku z tym zachęcamy do przyjścia na to wydarzenie i poznania bardzo ciekawej osoby jaką jest pani Wanda.

W trakcie warsztatów czekał na was będzie słodki poczęstunek, dlatego nie zastanawiaj się dwa razy i przyjdź.

Warsztaty są naszym prezentem dla Was Szanowne Mamy, więc wstęp na nie jest BEZPŁATNY.