Dzień dziecka

W tym roku w naszej gminie świętujemy Dzień Dziecka aż dwoma wydarzeniami!

Jako GOK zapraszamy 3 czerwca od godziny 14:00 między placem Urzędu Gminy a Budynkiem CKT świętować będziemy Dzień Dziecka.

Drodzy rodzicie, cudowne dzieci!

Startujemy o 14:00 Spotkaniem z Iluzjonistą. Następnie przez 2 godziny (15:00-17:00) będziecie szaleć na dmuchanej zjeżdżalni.

Dodatkowo w trakcie wydarzenia odbędą się gry i konkursy, w których będzie można wygrać nagrody!

Swoją obecnością zaszczycą nas również postacie z: Psiego Patrolu, Minionków i Kaczora Donalda. Będziecie mogli zrobić sobie z nimi zdjęcie.

Organizatorzy: Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Boćkach

___________________________________________

Natomiast w niedzielę 29 maja, nad zalewem w Boćkach będą miały miejsce zawody wędkarskie dla dzieci do 16 roku życia. Wspomniane zawody organizuje Koło Wędkarskie z Bociek. W tym samym czasie będzie miał też miejsce grill, któremu patronuje OSP Boćki. Sponsorem grillowania jest masarnia U Jana.