Warsztaty ceramiczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach

W Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach odbyły się kreatywne warsztaty ceramiczne poprowadzone przez Pracownię Ceramiczną Kamionka Agnieszki Jowity Romaniuk. Uczestnicy mieli okazję poznać tajniki pracy z gliną, rozwijać swoją wyobraźnię oraz własnoręcznie stworzyć niepowtarzalne prace. Nie zabrakło zaangażowania, kreatywności i dobrej zabawy, a efekty pracy zachwycają pomysłowością i starannością wykonania.
Dziękujemy Pracowni Ceramicznej Kamionka Agnieszki Jowity Romaniuk za profesjonalne poprowadzenie zajęć oraz wszystkim uczestnikom za aktywny udział.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *