II Gala Disco Polo Boćki 2017

20 sierpnia 2017 r. na Boćkowskiej scenie odbyła się już II Gala Disco Polo.
Od godz. 15.oo rozpoczęły się gry i zabawy dla najmłodszej części publiczności z animatorami w ramach projektu rewitalizacji. Gościnnie wystąpił ZPiT Małe Podlasie z Siemiatycz, który zaprezentował Narodowe Tańce Podlaskie w formie towarzyskiej w wieku od 7 do 16 lat. Występ poprowadził instruktor par Pan Krzysztof Szyszko, podczas którego zostały zaprezentowane m. in. polka, krakowiak, oberek, kujawiak i mazur. Strażacy z OSP Boćki dokonali prezentacji pierwszej pomocy.
Uroczyste otwarcie II Gali Disco Polo Boćki 2017 dokonała Pani Wójt Gminy Boćki Dorota Kędra – Ptaszyńska. W tym roku na Boćkowskiej scenie zaprezentowali się:
– Fantastic Boys
– Zorka
– Never
– DJ Irecki
– Hi-Fi
– Unikat
– Aga eN
– Merci
– Desire
– WAY
– Fit Boćkowianki
Na zakończenie Gali wystąpił świętujące 15 urodziny zespół Forti.
Podczas życzeń składanych jubilatom przez Panią Wójt oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury został wręczony tort oraz okolicznościowe prezenty. W trakcie wykonywania przez wszystkich uroczystego „STO LAT” na niebie rozbłysły fajerwerki.
Każdy występujący zespół otrzymał drobne upominki oraz ciepły posiłek w Gminnym Ośrodku Kultury.
Organizatorem II Gali Disco Polo Boćki 2017 był Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach z patronatem Wójta Gminy Boćki.
Patronat medialny: Radio JARD
Sponsorzy: Suempol Sp. z o. o., PRONAR, BS Brańsk, FASTQUAD.
Przedsiębiorcy lokalni: Leszek Robert Wierciński, Helena Żukowska, „Senior” Ernest Albert Gołaszewski, Natalia Wanda Ofman, Usługi Dekarskie, Remontowo – Budowlane Jan Moczulski, Masarnia Tradycyjna Pietraszuk, „Dobry Smak” – Bożena Markowska.
Za wszelkie wsparcie DZIĘKUJEMY!