Folklorystyczne barwy Podlasia w Boćkach

Stowarzyszenie PODLASKIE KUKUŁKI z Bielska Podlaskiego wspólnie z Zespołem Folklorystycznym KLEKOCIAKI zaprasza na otwarte warsztaty kulturowo-taneczne.

Już 31 sierpnia 2019 r. o godz. 10.00 organizacja z Bielska Podlaskiego realizując projekt „Folklor ziemi podlaskiej w tańcu, muzyce i śpiewie” zawita do Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach.

W programie:

• Dużo muzyki, tańca i śpiewu
  • Stroje ludowe i ciekawostki kulturowe
  • Warsztaty taneczne
  • oraz wiele innych atrakcji…

Będzie można zobaczyć najnowsze choreografie z repertuaru Podlaskich Kukułek i Klekociaków, usłyszeć najbardziej popularne piosenki z regionu Podlasia, podziwiać przepiękne stroje i samemu spróbować swoich sił w tańcu.

Zabierzcie ze sobą wygodne buty i dużo dobrego humoru.

WSTĘP WOLNY!

Projekt istnieje dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury z programu ETNOPOLSKA2019. Jego zwieńczeniem będzie koncert finałowy, który odbędzie się dn. 26 października 2019 r. w ZS Nr 4 w Bielsku Podlaskim. Zaprezentują się na nim zespoły ludowe na stałe wpisane w lokalną tradycję folklorystyczną oraz rezultaty projektu „Folklor ziemi podlaskiej w tańcu, muzyce i śpiewie”. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły i bieżące informacje znajdziecie Państwo na stronach:

www www.podlaskiekukulki.pl

Facebook „ZPiT Podlaskie Kukułki”

Instagram @podlaskie.kukulki

Do zobaczenia!