VIII Turniej Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Boćki

Dnia 24.11.2019 r. po raz ósmy na sali gimnastycznej w szkole podstawowej w Boćkach rozegrał się turniej niepodległościowy o puchar Wójta Gminy Boćki. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn, z terenu Gminy Boćki. Corocznym założeniem organizacji turnieju jest wspólne świętowanie dnia niepodległości w formie współzawodnictwa sportowego.

Turniej otworzył dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Mateusz Sacharzewski. Następnie Klub seniora Róże Jesieni zaprezentował utwory niepodległościowe m.in. Rota, Ułani Ułani.

Wszystkie zespoły, które wzięły udział  w Turnieju Piłki Siatkowej pokazały nie tylko wysokie umiejętności, ale także wolę walki. Dzięki temu, zawodom towarzyszyły ogromne emocje.

Turniej rozegrany systemem „każdy z każdym” zakończył się w następujący sposób:
I miejsce Złoga G
II miejsce Rolniki
III OSP Dubno
IV OSP Boćki
V Ślepe Krety Zagłady
Puchar, medale i nagrody wręczyła zawodnikom wójt Dorota Kędra- Ptaszyńska.

Dzięki tegorocznym sponsorom Paintball Podlasie, Park linowy Doktorce, Maniac Gym, GRAND GRANIT Dariusz Łuczaj zostały ufundowane medale oraz nagrody dla: najlepszych drużyn, najlepszego zawodnika/zawodniczki, najmłodszego zawodnika/zawodniczki, najstarszego zawodnika/zawodniczki.

Ania