gala disco polo w Boćkach

V Gala Disco Polo w Boćkach

Sierpniowy, niedzielny, gorący wieczór!

21 Sierpnia 2021 po raz piąty Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach zorganizował Galę Disco Polo! 😃

Na boćkowskiej, letniej scenie wystąpiły znane i lubiane gwiazdy muzyki disco polo. Jednak zanim zaczęły się koncerty, najmłodsi mieszkańcy Gminy cieszyli się strefą rozrywki. Oddawali się radosnej zabawie na dmuchanych zjeżdżalniach, ogromnych piłkarzykach, byku rodeo, trampolinach, bumperball, łuczniczych stanowiskach strzeleckich, segway’u oraz w kąciku malucha.

Na dorosłych czekał Ogródek Piwny, wiele straganów z jedzeniem i drobiazgami oraz konkursy z nagrodami.

Jedna z konkurencji. Jedzenie pączków na czas.

Główne wydarzenie V Gali Disco Polo poprzedziła część artystyczna w wykonaniu Klubu Seniora „Róże Jesieni” . Nasi energiczni Seniorzy i Seniorki zaśpiewali kilka piosenek z dawnych lat.

Klub Seniora „Róże Jesieni”

Gwiazdy Disco Polo

Podczas V Gali Disco Polo w Boćkach wystąpiło wielu wykonawców.

Swoimi hitami zespół Prymaki rozgrzał publikę do czerwoności.

Koncert rozpoczął Adam Kraśko. Następnie zgromadzeni bawili się przy piosenkach Zespołu Forti, Free Boy, Impuls, Jobery oraz Prymaki.
Gwiazdą wieczoru był DiDżej Mietek!

Sponsorzy Gali

Nasza V Gala Disco Polo nie odbyłaby się bez kilku wspaniałych i strategicznych dla naszego wydarzenia sponsorów. W tym roku przy organizacji discopolowego szaleństwa pomagali nam:

👉 Pronar

👉 Polskie Sklepy Arhelan

👉 Bank Spółdzielczy w Brańsku

Partnerzy Gali

Partnerem Medialnym V Gali Disco Polo było Radio Jard.

Dziękujemy również Impact Vision za ekran LEDowy rozstawiony na scenie. Efekt był niesamowity!

Konkurs „Rodzinny Album Arhelanu” w Boćkach

Uczestnicy konkursu przed Polskimi Sklepami Arhelan mieli za zadanie zrobić wyjątkowe zdjęcie a następnie opublikować je w wydarzeniu V Gali Disco Polo w Boćkach na Facebooku. Otrzymaliśmy ponad 20 zgłoszeń. Nagrodą Główną w Konkursie była Lustrzanka Nikon D5300 ufundowana przez Polskie Sklepy Arhelan. Uczestnicy mogli również powalczyć o piłkę z podpisami piłkarzy Jagiellonii Białystok oraz koszulkę Jagiellonii Białystok.

ZDJĘCIA WYSŁANE NA KONKURS „RODZINNY ALBUM ARHELANU”

Nagroda Główna Nikon D5300 powędrowała do Julii Somers, koszulka Jagiellonii Białystok trafiła do Joanny Jaroszewicz a piłka z autografami piłkarzy Jagiellonia Białystok cieszy Agatę Stepaniuk!

Dziękujemy za cudowną zabawę! Mamy nadzieję, że w jeszcze liczniejszym gronie zobaczymy się na VI Gali Disco Polo w Boćkach w 2022 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *