wrasztaty kosmetyczne

Warsztaty kosmetyczne

W Dniu Kobiet w naszym ośrodku odbyły się warsztaty kosmetyczne. W związku ze świętem uczestniczki przywitał Dyrektor GOKu – Mateusz Sacharzewski wręczając im słodki upominek.

warsztaty kosmetyczne
Dyrektor GOKu – Mateusz Sacharzewski wręcza uczestniczkom słodkie upominki

Wydarzenie we wspaniały, miły i humorystyczny sposób poprowadziła założycielka Projektu Mydło. W warsztatach wzięło udział kilka mieszkanek naszej gminy. W rezultacie Panie nauczyły się w jaki sposób i z jakich składników przygotować w 100% naturalny kosmetyk.


Każda z nich stworzyła olejek do włosów oraz puder do kąpieli! Dlatego też praktycznie wiedzą już czym są olejki i jak działają. Dowiedziały się również jak zaoszczędzić i zrobić sobie SPA w domu! Co ważne, Panie zabrały ze sobą to, co zrobiły.


Atmosfera warsztatów była bardzo wesoła. Biorące w nich udział Panie dowiedziały się wielu ciekawostek oraz wzbogaciły się o wiedzę na temat naturalnych kosmetyków. Wiedzieliście np. że odpowiednio przetworzony wrotycz świetnie zwalcza stonkę, mszycę i pchły?

Było miło, wesoło i przyjemnie!

Z pewnością warsztaty kosmetyczne zakończyły się sukcesem! Ważnym aspektem jest, że Panie biorące w nich udział, powiedziały, że bardzo im się podobało. Ponadto stwierdziły, że jeśli któraś Pani się wahała czy przyjść to następnym razem nie powinna – tylko przyjść i korzystać z super okazji.


Na koniec zapraszamy na Męski Turniej w Tysiąca. Drodzy Panowie, wasze święto już 10 marca.

męski turniej w tysiąca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *