Byliśmy w Parku Linowym!

20 lipca byliśmy w Parku Linowym. Ponad 40 osób – dzieci i młodzieży udało się na autokarową wycieczkę do parku linowego położonego w Doktorcach.

Taka aktywność to wyzwanie, dlatego warto się z nim zmierzyć.

Dzieci wspinały się, zjeżdżały i skakały. Była też przejażdżka minikolejką. Wycieczka to świetna okazja do aktywności fizycznej, ale także poznanie własnych możliwości i ograniczeń oraz nauka odpowiedzialności i zachowywania bezpieczeństwa w – nieco bardziej ekstremalnych niż codzienne, warunkach.

Po wspinaczkach był jeszcze czas na przejażdżkę minikolejką oraz kilka innych atrakcji jakie posiada Park Linowy w Doktorcach.

Po tak ogromnym wysiłku zgłodnieliśmy, dlatego przyszedł czas na ognisko. W cieniu drzew dzieci z radością jadły przygotowane na miejscu jedzenie.

Dzień później dzieci z gminy Boćki wzięły udział w Wakacyjnej Kuchni Molekularnej – warsztatach z jedzeniem i eksperymentami w roli głównej. Zachęcamy do zapoznania się z relację z tego wydarzenia. Odwiedzajcie również naszą stronę na Facebooku – Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach.