Rękodzielnicze warsztaty tworzenia pisanek z Magdaleną Rutkowską !

Nie może ich zabraknąć w święconce i na stole wielkanocnym… O czym mowa ? Oczywiście o P I S A N K A C H
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego ośrodka kultury w którym będziemy mogli własnymi rękami stworzyć P I S A N K I pod czujnym okiem specjalistki w tej dziedzinie Pani Magdaleny Rutkowskiej, oczywiście wszystkie P I S A N K I, które wykonacie w tym dniu zabierzecie ze sobą !
„Uczestnicy prowadzonych przeze mnie warsztatów zdobywają wiedzę na temat polskiej tradycji, zwyczajów, historii oraz mają możliwość samodzielnego wykonania wybranego rękodzieła. Warsztaty służą integracji, poszerzaniu wiedzy, nabywaniu nowych umiejętności oraz niekiedy są także treningiem cierpliwości… Jednak najważniejsza ich rola polega na tym, iż wspólnie możemy ocalić tradycję od zapomnienia”

Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach
Data: 04.04.2023 r. ( wtorek)
Koszt: 40 zł/osoba