Wycieczka do Parku Linowego Doktorce

Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach zorganizował 2. lipca 2019 r. wycieczkę do Parku Linowego Doktorce. Przed 10.oo uroczy autobus Bociek – Gminy Pozytywnej Energii dowiózł nas na miejsce. Dzieci i opiekunowie byli pod wrażeniem wielkości parku linowego i oferowanych atrakcji. Przygodę zaczęliśmy od nałożenia uprzęży i kasków oraz instruktarzu jak bezpiecznie zachowywać się na wysokości. Choć stali bywalcy chcieli pójść od razu na średnią ścieżkę to każdy musiał zacząć od najłatwiejszej. Najwytrwalsi pokonali nawet najwyższą – najtrudniejszą trasę. Najmłodsi mieli do dyspozycji „Krainę przygody” gdzie mogli korzystać ze ścieżki dla najmłodszych, zamku dmuchanego a także z sali gier. Po sycącym obiedzie dzieci miały do wyboru czy wrócić na ścieżki parku linowego czy przejechać się kolejką, poskakać na trampolinie albo pojeździć na trudnych do opanowania pojazdach. Entuzjaści broni mieli okazję postrzelać z wiatrówki. Po pełnym emocji dniu wróciliśmy do Bociek gdzie czekali nas stęsknieni rodzice.

MKW