świąteczne warsztaty

Świąteczne Warsztaty Tworzenia Stroików

16 grudnia zorganizowaliśmy Świąteczne Warsztaty Tworzenia Stroików, w których wzięło udział szesnaście osób. Bardzo cieszy nas fakt, że zainteresowane warsztatami było międzypokoleniowe. Świąteczne Stroiki tworzyły dzieci, dorośli i Seniorki. Tematyka warsztatów zdecydowanie przypadła do gustu paniom, gdyż to one stanowiły większość uczestniczących.

Przebieg Warsztatów

Praca wre!

Pani Iwona z Kwiaciarni Lotos w Bielsku Podlaskim przywiozła ze sobą wszelkie ozdoby i dodatki, z których powstały później piękne stoiki. Doskonale i jasno tłumaczyła krok po kroku w jaki sposób wykonać stroiki, by były znakomitą ozdobą i dodatkiem do świątecznych wnętrz. Podzieliła się również przydatnymi wskazówkami dotyczącymi umieszczania sztucznych ozdób w żywych, iglastych gałązkach. Zobaczcie jak intensywnie pracowały warsztatowiczki oraz jakie były efekty tej pracy. Jesteśmy pewni, że efekty spodobają się wam równie mocno co nam.

Świąteczne Warsztaty Tworzenia Stroików – efekty końcowe

Przy wykorzystaniu naturalnych gałązek, bożonarodzeniowych ozdób i dodatków podczas świątecznych warsztatów powstały piękne stroiki. Bardzo cieszy nas fakt, że stoiki wykonane na warsztatach ozdobią wasze domy i stoły.

Dziękujemy za udział w Świątecznych Warsztatach Tworzenia Stroików. Już dzisiaj życzymy wszystkiego co najlepsze na Święta i zapraszamy do śledzenia naszej strony oraz FP na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *