spektakl w dubnie

Spektakl w Dubnie

19 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Dubnie odbył się spektakl, którego pomysłodawcą jest Rafał Prokopiuk z Fundacji Dwór i Ogrody w Orli. Dzięki aktywnym działaniom Klubu Seniora + w Dubnie oraz współpracy z naszym Ośrodkiem udało się zaprezentować spektakl „Miłość i Śmierć w Orli” mieszkańcom naszej Gminy.

Dyrektor GOKu przywitał wszystkich zgromadzonych następnie dziękując za liczne przybycie i jednoczesne aktywne angażowanie się w działania kulturalne.

W obsadzie spektaklu znalazły się członkinie KGW w Orli, mieszkańcy Bielska Podlaskiego oraz Zespół Matecznik z Białegostoku. Jesteśmy szczególnie dumni, ponieważ w spektaklu wystąpił również mieszkaniec Dubna – Paweł Dampc.

spektakl w dubnie
Członkinie KGW w Orli, Zespół Matecznik i mieszkaniec Dubna – Paweł Dampc.

Spektakl opowiadał tragiczną historię Starosty Głazowskiego – nieszczęśliwie zakochanego w Młynarzównie Kasi i był pięknie ukraszony białym śpiewem Zespołu Matecznik.

spektakl w dubnie
Obsada spektaklu „Miłość i śmierć w Orali” wraz z reżyserem – Mateuszem Sacharzewskim

Dubieńską świetlicę odwiedziła również Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Orli – Karina Jaroszewicz.

W imieniu organizatorów projektu i artystów chcielibyśmy szczególnie podziękować tak licznie zgromadzonym mieszkańcom Dubna i innych miejscowości naszej Gminy.

Dziękujemy za przybycie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *