klasa na wycieczke

Całą klasą na wycieczkę

Całą klasą na wycieczkę to półroczny projekt naszego ośrodka skierowany do uczniów w naszej Gminie. Biorą w nim udział dwie szkoły Szkoła Podstawowa w Andryjankach i Szkoła Podstawowa w Boćkach. Jako nagrodę główną dzieci będą mogły wygrać wycieczkę dla swojej klasy. Natomiast co miesiąc jedna klasa wygrywa „pizzową wyżerkę”.

Całą klasą na wycieczkę – przebieg

„Całą klasą na wycieczkę” polega na wspólnym tworzeniu filmików tematycznych. Co miesiąc od października do marca klasa współpracuje ze sobą przy każdym kolejnym zadaniu. Projekt zakończy się w marcu 2022 roku. Dzieci pracują nad projektem podczas godzin wychowawczych, czasem po lekcjach a nawet w domu. Bardzo cieszy nas zaangażowanie w poszczególne zadania. Do niektórych zadań przyłącza się więcej klas do innych mniej ale średnio w projekcie uczestniczy 5 klas.

Jednym z pierwszych zadań jakich musieli się podjąć uczestnicy projektu była prezentacja klasy. Zobaczcie jak poradzili sobie uczniowie i uczennice 7a.

Zadanie wykonane przez klasę 7a


Następnie uczestnicy przygotowali Program telewizyjny. Dzieci zainspirowały się popularnymi programami takimi jak „Rolnik Szuka Żony” oraz „Damy i Wieśniaczki”. Nie zabrakło również „Rolników Podlasia”. Kolejnym zadaniem było nagranie kolęd. Aktualnie dzieci pracują nad opracowaniem tygodniowego programu ferii zimowych.
Każde zadanie jest punktowane a ostatecznie tylko klasa z największą ilością punktów w 2022 roku wybierze się na wspólną wycieczkę. W związku z tym już dzisiaj zachęcamy was do kibicowania uczestnikom i odwiedzania naszego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *