dzień babci i dziadka

Dzień Babci i Dziadka

„Babcia – dziedzictwo intencji, nadzieje i marzenia, odpoczynek serca w pieszczocie, niekończąca radość przeglądania się w jej oczach.” – Stephen Littleword

By zrobić niespodziankę Babci lub Dziadkowi:
Opublikuj jako POST – w WYDARZENIU Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach – „Foto niespodzianka na dzień Babci i Dziadka”, ZDJĘCIA ze swoją Babcią/Dziadkiem. Jednakże nie będziemy brali pod uwagę zdjęć zamieszczonych w komentarzach ani wysłanych jako wiadomości prywatne na nasz fanpage. Nagrodą w konkursie jest wydrukowane i oprawione w ramkę zdjęcie zgłoszone do konkursu.

Szanowny Dziadku, Droga Babciu,
jeżeli twój wnuk/wnuczka nie ma dostępu do internetu, a Ty jesteś medialnym Dziadkiem czy Babcią i mieszkasz w Gminie Boćki, wrzuć nam swoje zdjęcie ze swoim wnukiem/wnuczką/wnuczętami. Takie zgłoszenie również będzie ważne. ❤

Jedno ze zgłoszeń w konkursie! Ależ szczęśliwa musi być babcią, kiedy ma przy sobie tyle wnucząt.

UWAGA! Niepoprawnie wrzucone zdjęcia nie będą brały udziału w konkursie!

21 stycznia do wszystkich Babć i Dziadków mieszkających na terenie Gminy Boćki dotrzemy z prezentem.
Termin nadsyłania zdjęć: 18.01.2022r (do końca dnia).
Pięć pierwszych Dziadków lub Babć dodatkowo zostanie nagrodzone wyjątkowymi kalendarzami gminy Boćki.

dzień babci i dziadka
Kalendarz powstały we współpracy z Gminą Boćki oraz Gminną Biblioteką w Boćkach.

Byśmy mogli dostarczyć prezenty niespodzianki prosimy o wysłanie:
– adresu zamieszkania Dziadka/Babci
– oraz opublikowanego w wydarzeniu na fb zdjęcia (w ten sposób, będzie miało lepszą rozdzielczość) na naszego e-maila gok@gokbocki.pl

Odbiorcami nagród w konkursie są wyłącznie Babcie i Dziadkowie mieszkający na terenie gminy Boćki.

Uwaga! Wysyłając zdjęcia w konkursie zgadzasz się na przetwarzanie i publikowanie zdjęć przez Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach.