Ferie z Gokiem

Ferie z GOKiem

Ferie z GOKiem dobiegły końca. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, które wzięły udział w wydarzaniach, które zaplanowaliśmy. Zapraszamy do zapoznania się ze skrótem tegorocznych Ferii.

Ferie w GOKu rozpoczęły się od spotkania z Komendą Powiatową Policji w Bielsku Podlaskim pod hasłem „Bezpieczne Ferie”. Funkcjonariusze przekazali naszej młodzieży wskazówki bezpiecznego spędzenia czasu. Uczestnicy uczyli się RKO, następnie z bliska zobaczyli jak wygląda radiowóz. Chętni mogli również w nim zasiąść.


W środę uczestnicy przyrządzili swoje własne pizze, które potem ze smakiem zjedli. Dlatego tego dnia w GOKu pachniało obłędnie pysznie! Naszym zdaniem warsztaty kulinarne to świetna i smakowita zabawa.
Pizza!

Pizza!


Następnym dniem był intensywny czwartek. Nad naszym boćkowskim zalewem odbył się Pokaz Ratownictwa Lodowego . Bardzo cieszy nas liczne zainteresowanie tym wydarzeniem. Po południu dzieci wzięły udział w warsztatach malowania bawełnianych toreb, które poprowadziła pani Justyna Jurczuk z Biblioteki w Boćkach.

Warsztaty malowania toreb

Pokaz Ratownictwa Medycznego

Codziennie odbywały się turnieje FIFA22 rozgrywane na konsoli PS5. Czuć było ducha rywalizacji a uczestnicy bawili się świetnie.


Wyjazd do Białegostoku do Strefy Wysokich Lotów oraz na Lodowisko zakończył Ferie z GOKiem. Do zobaczenia przy kolejnych wydarzeniach w naszym ośrodku.

Wyjazd do Białegostoku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *