dyktando online

Dyktando Online

[AKTUALIZACJA]
Link do transmisji online
21 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego! Z tej okazji urządzamy dla WAS konkurs – DYKTANDO ONLINE!

21 lutego o godzinie 18:00 zapraszamy przed ekran na nasz Fanpage z przygotowaną kartką i długopisem. Usłyszycie tekst, który należy zapisać. Następnie, zaraz po zakończeniu dyktanda sfotografować i zamieścić w komentarzu pod live’em lub wysłać w wiadomości na nasz fanpage.

Wydarzeniu: Dyktando Online partneruje Atram, który ufundował Główną Nagrodę w konkursie – WIECZNE PIÓRO. Dziękujemy bardzo!

Dla trzech najpoprawniejszych i najszybciej wysłanych dyktand mamy nagrody:
I NAGRODA: Wieczne pióro od naszego sponsora Atram Bielsk Podlaski oraz zestaw nagród od Gminny Ośrodek Kultury. Zestaw obejmuje Torbę, smycz, kalendarz ścienny 2022 z widokami Bociek (wydany przez GOK, Urząd Gminy w Boćkach i Gminną Bibliotekę Publiczną w Boćkach).

II NAGRODA: Dowolna, wybrana przez laureata książka od Gminnej Biblioteki w Boćkach. Do tego zestaw nagród od Gminny Ośrodek Kultury- Torba, smycz, kalendarz ścienny 2022 z widokami Bociek.

III NAGRODA: Zestaw Nagród od Urzędu Gminy Boćki oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach. Torba a w niej: Kubek Termiczny, Kalendarz ścienny 2022 z widokami Bociek, notes, smycz, pendrive.

UWAGA, w przypadku takiej samej ilości błędów (lub ich braków) decyduje szybkość nadesłania dyktanda.
Po zakończeniu pisania wysyłacie dyktanda w wiadomości prywatnej na nasz FP lub wstawiacie zdjęcie pod komentarzem z filmikiem z treścią dyktanda.

Zachęcamy do zgłoszeń e-mailowych: gok@gokbocki.pl
oraz telefonicznych: 85 731 30 43
Do konkursu zapraszamy nie tyko mieszkańców z terenu Gminy Boćki ale również spoza naszej Gminy. 🙂

Pamiętajcie! Startujemy o 18:00 w poniedziałek, 21 lutego! Dlatego zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *