dzień kobiet

Dzień Kobiet

8 marca zapraszamy cię na Warsztaty Kosmetyczne! Dlatego daj sobie troszkę przyjemności w Dzień Kobiet i przyjdź do nas!

W ramach warsztatów:
Dowiesz się jak bezpiecznie, z surowców dostępnych w zasięgu ręki oraz surowców kosmetycznych możliwych do kupienia od dystrybutorów tworzyć kosmetyki w domu. Wspomniana część wykładowa potrwa godzinę.

Natomiast w drugiej części przejdziesz do praktyki! W 2-2,5 godziny nauczysz się i wykonasz samodzielnie 2 własne kosmetyki (na podstawie określonych receptur).

Po warsztatach wrócisz do domu z 2 gotowymi do użycia kosmetykami własnej produkcji (olejowe serum do włosów oraz puder do kąpieli). Dostaniesz również skrypt z recepturami i informacjami z wykładów.

Zapraszamy cię serdecznie 8 marca o 16:00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach (Budynek CKT, dawny budynek urzędu Gminy) – Plac Armii Krajowej 5. Warsztaty potrwają do 19:30.

UWAGA!
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy wszystkie panie, jednak przy zapisach pierwszeństwo mają mieszkanki gminy Boćki.
Koszt udziału w warsztatach: 25 zł/os
Czas warsztatów: 16:00 -19:30
Podczas warsztatów należy mieć założone jednorazowe rękawiczki i maseczkę – które zapewnimy.

Szanowny Panie, a może chcesz zrobić swojej Kobiecie niespodziankę i podarujesz jej na Dzień Kobiet wstęp na warsztaty? Naszym zdaniem taki prezent ją ucieszy!

Zgłoszenia:
tel. 85- 731-30-43
e-mail: gok@gokbocki.pl
lub stacjonarnie w Gok-u

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *