wyniki dyktanda online

Wyniki Dyktanda Online

21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego! Z tej okazji urządziliśmy dla WAS konkurs – DYKTANDO ONLINE. Dlatego przyszedł czas by przedstawić wam wyniki Dyktanda Online oraz pogratulować laureatkom.

10 osób wzięło udział w wydarzeniu online. Za zainteresowanie dyktandem serdecznie dziękujemy!

Nagrodziliśmy 3 najpoprawniejsze dyktanda! Pierwsze dwa były bez błędów ortograficznych, różniły je tylko błędy interpunkcyjne (kolejno jeden i dwa błędy). Trzecie miejsce to tylko jeden błąd interpunkcyjny i jeden ortograficzny.

Z dumą gratulujemy i przyznajemy:

🥇I miejsce Pani Elżbiecie Zalewskiej i nagrodę: Wieczne pióro od naszego sponsora Atram Bielsk Podlaski oraz zestaw nagród od Gminnego Ośrodka Kultury

🥈II miejsce Pani Ewie Przybylskiej i nagrodę: Dowolną, wybraną przez laureata książkę od Gminna Biblioteka Publiczna Boćki oraz zestaw nagród od Gminnego Ośrodka Kultury

🥉III miejsce Pani Justynie Kotowicz i zestaw nagród od Urzędu Gmina Boćki oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach

Informacje w sprawie odbioru nagród:
Gminny Ośrodek Kultury
tel: 85- 731-30-43
Dziękujemy za udział i zapraszamy na Dyktando za rok! Przypominamy również o naborze na warsztaty w Dniu Kobiet.