to był dzień!

To był dzień!

Co to był za dzień! VI Gala Disco Polo to wspaniałe i pełne energii przeżycie dla mieszkańców gminy Boćki! Dziękujemy, że tak licznie zebraliście się na placu przy scenie.

Atrakcje

Mega ciekawe atrakcje zarówno dla dzieci jak i tych trochę starszych, zupełnie za darmo zapewniliśmy specjalnie dla Was! Była więc strefa dla dzieci a tam: kilka dmuchanych zjeżdżalni, żyroskop lotniczy, gokarty, bumper ball, ogromne piłkarzyki, bungee run, trampolina, łucznicze stanowiska strzeleckie, segway i kącik malucha. To był dzień pełen wrażeń!

Koncerty

Zaczęliście trochę nieśmiało, z każdym koncertem coraz liczniej i śmielej podchodząc pod scenę. Ale kiedy wieczór rozgościł się na dobre a ciemność spowiła otoczenie daliście czadu pod sceną!
Pierwszy koncert należał do Fajzera, następnie z dobrej strony pokazał się Zespół Shock. Przy Golden Eye było was już całkiem sporo pod sceną. Kolejny wykonawca – Wiesiek ośmielił Was jeszcze bardziej. A kiedy na scenie pojawił się Zespół Forti szaleliście już na maksa! Tuż po niezastąpionym Fortim, wystąpił Fantastic Boys a zaraz po nim naszą boćkowską scenę wziął we władanie NORBI. I to jego występowi towarzyszyły największe tłumy. Następnie zaśpiewał Zespół Lider a imprezę muzycznie zakończył FreeBoy.

Konkursy

W ciągu całego wydarzenia, w różnych miejscach VI Gali Disco Polo w Boćkach przeprowadzane były konkursy z nagrodami. Od początki imprezy aż do 20:00 w przerwach między koncertami gromadziły chętnych, którzy chcieli spróbować szczęścia i wygrać. Były pytania na scenie – dotyczyły one zarówno Bociek jak i wiedzy ogólnej, konkursy zręcznościowe a także siłowe, w których nie tylko dzieci brały udział ale również dorośli. Chociaż i tak to nasi najmłodsi zwykle przecierali szlaki.
Przypominamy również o trwającym do 26 sierpnia konkursie „Twój Dzień z VI Galą Disco Polo”, w którym można wygrać bon na 800 zł na zabieg w Alma Med Centrum Medyczne. Informacje znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku VI Gala Disco Polo w Boćkach w przypiętym poście.

Sponsorzy

Nie ma co ukrywać, gdyby nie nasi Sponsorzy, Gala byłaby mniej efektowna i skromniejsza. Dlatego jeszcze raz dziękujemy Sponsorowi Głównemu VI Gali Disco Polo w Boćkach Bankowi Spółdzielczemu w Brańsku oddział Boćki.


Kolejnym sponsorem, któremu dozgonnie jesteśmy wdzięczni jest Polska Sieć Sklepów Arhelan. Następnie wyrazy wdzięczności kierujemy do: „Akordu” Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Jolanty Jurczuk, Wodociągów Podlaskich i Sklepu Senior w Boćkach. Następnie do Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Leszka Roberta Wiercińskiego, MultiAgri Radosława Odachowskiego, Boćkowemu Rajowi Lodziarni Kruszewscy. To wzruszające i godne podziwu, że własne podwórko tak bardzo wspiera imprezę, która daje chwilę wytchnienia i dobrej zabawy wielu mieszkańcom naszej Gminy.

Dziękujemy

Dziękujemy Bartkowi i jego Ekipie Forti za nagłośnienie imprezy oraz Adrianowi i całej Ekipie Impact Vision za cudowne światło. Kołom Gospodyń Wiejskich „Sąsiedzi z Kolonii Bociek, Sielca oraz Bociek za przepyszne village-food czyli fastfood ale „po domowemu” z lokalnych, zdrowych produktów. Urzędowi Gminy Boćki za współorganizację wydarzenia.

Na koniec, zapraszamy na „Warsztaty ceramiczne” w poniedziałek 22 sierpnia. Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *