Koncert Recytatorski na Dzień Ziemi – „Zwierzęta w Poezji”

Drodzy Rodzice, Wychowawcy i Dzieci z przedszkola i szkoły !
Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy brali udział w Konkursie recytatorskim „Zwierzęta w Poezji” zorganizowanym w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach. To było wspaniałe wydarzenie, które zgromadziło wiele utalentowanych i zdolnych dzieci.
Pragniemy wyrazić swoje uznanie dla wszystkich uczestników konkursu, którzy włożyli ogromny wysiłek i zaangażowanie w przygotowanie swoich wierszy. Wasze recytacje były wzruszające, pełne emocji i wspaniałych interpretacji. Cieszymy się, że mogliśmy zobaczyć i usłyszeć wasze talenty, a także dowiedzieć się więcej o zwierzętach i poezji.
Chcielibyśmy również podziękować Rodzicom, Wychowawcom i wszystkim nauczycielom, którzy pomogli przygotować dzieci do konkursu. Wasze wsparcie i motywacja były kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia.
Konkurs recytatorski „Zwierzęta w Poezji” to nie tylko wspaniałe wydarzenie artystyczne, ale także świetna okazja do rozwijania zdolności i umiejętności mówienia publicznego u dzieci. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy zorganizować to wydarzenie i zobaczyć, jak dzieci rozwijają swoje talenty.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować Nadleśnictwu Nurzec za nagrody, które przekazaliście w ramach konkursu recytatorskiego „Zwierzęta w Poezji”. Dzięki Waszej hojności, konkurs stał się jeszcze bardziej ekscytujący i motywujący dla dzieci
Raz jeszcze serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w konkursie. Mamy nadzieję, że było to dla Was inspirujące i niezapomniane wydarzenie. Życzymy Wam dalszych sukcesów w przyszłych przedsięwzięciach artystycznych i życiu codziennym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *