Warsztaty ceramiczne na Dzień Matki !

Szukasz pomysłu na wyjątkowe i kreatywne świętowanie Dnia Matki? Mamy dla Ciebie idealną propozycję – warsztaty ceramiczne, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach!

Podczas trzygodzinnych zajęć z Pracownią Ceramiczną Kamionka Agnieszka Jowita Romaniuk, będziesz miała okazję poznać tajniki wytwarzania ceramiki oraz stworzyć swoje własne, unikalne dzieła. Wszystko to w przyjaznej i kreatywnej atmosferze, w gronie innych kobiet.

Pod okiem ekspertki nauczysz się technik wytwarzania m.in. filiżanek i talerzyków, które z dumą zabierzesz do domu.

Warsztaty ceramiczne na Dzień Matki odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach o godzinie 17:00 26 maja! Koszt uczestnictwa to tylko 60 zł/osoba, a liczba miejsc jest ograniczona.

Nie czekaj i zapisz się już dziś na wyjątkowe warsztaty ceramiczne, które zapewnią Ci niezapomniane wspomnienia oraz nowe umiejętności!

Dodatkowo o godzinie 16:30 odbędzie się prezentacja muzyczna specjalnie przygotowana na tę okazję!