Dzień rodziny z Gminnym Ośrodkiem Kultury !

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na Dzień Rodziny, który odbędzie się 14 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach. To będzie dzień atrakcji dla całych rodzin!
Przygotujemy dla Was pyszne grillowane kiełbaski i watę cukrową, które będą dostępne od godziny 13:00. Ponadto, planujemy przeprowadzić wspaniałą grę plenerową, która zapewni wiele zabawy i śmiechu dla całych rodzin. A dla uczestników przewidujemy nagrody, które na pewno sprawią wiele radości.
Dzień Rodziny to wspaniała okazja, by spędzić czas z bliskimi i cieszyć się miłymi chwilami razem.
Serdecznie zapraszamy Was i Wasze rodziny do wzięcia udziału w Dniu Rodziny, który odbędzie się 14 maja o godzinie 13:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Boćkach. Będzie to dzień pełen wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń.
Do zobaczenia na miejscu!