🌟✨ ZAPRASZAMY NA LEGENDARNY DZIEŃ Z LEGO W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W BOĆKACH! ✨🌟
Cześć, klockomaniacy i wszyscy, którzy kochają kreatywną zabawę! 🚀
Mamy dla Was wyjątkowe wydarzenie, które z pewnością przyniesie Wam mnóstwo radości i inspiracji! 🌈🧡
📅 Kiedy? 27.01.2024
🕒 Godzina: 10:00-16:00
📍 Gdzie? Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach
📍Koszt: 20zł/osoba 30zł/rodzic + dziecko
📍Kontakt: 85-731-30-43
📍gok@gokbocki.pl
🌟 Co Was czeka:
✨ Spotkanie z jednym z największych pasjonatów LEGO – Łukaszem Więckiem, znanym również jako LUKASDATA!
✨ Łukasz to nie tylko zdobywca drugiego miejsca w LEGOMASTERS, ale także Ambasador LEGO (RLFM), najpopularniejszy LEGOWY influencer na Instagramie, oraz zdobywca Podlaskiej Marki Roku!
✨ Pasjonujące warsztaty budowlane, podczas których Łukasz Więcek osobiście pomoże Wam w tworzeniu Waszych marzeń z klocków LEGO!
✨ Możliwość rozmowy z ekspertem, który zaraża swoją miłością do LEGO zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia.
To wydarzenie to nie tylko okazja do nauki od prawdziwego mistrza LEGO, ale także szansa na spędzenie niezapomnianego dnia w gronie pasjonatów klocków! 🌟💫
Przyjdźcie do Gminnego Ośrodka Kultury w Boćkach i dołączcie do Łukasza Więcka w fascynującej podróży LEGO! Niech klocki łączą nas wszystkich!