Konkurs na Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn

Zbliżają się dwa ważne święta, Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn – organizujemy więc 2 konkursy. Do udziału w nich zapraszamy mieszkańców i mieszkanki, nie tylko naszej Gminy, ale i całego powiatu bielskiego.
Konkurs z okazji DNIA KOBIET:
Drogi Mężczyzno (mężu, ojcze, dziadku, bracie, wujku, wnuczku) do 5 marca wyślij nam nagranie, w którym opowiesz co najbardziej cenisz/za co kochasz bliską ci Kobietę – żonę, dziewczynę, siostrę, babcię czy ciocię. Do wygrania jest voucher do Biusty w Górę, salonu, w którym Pani Basia profesjonalnie dobierze biustonosz. Spraw wspaniałej kobiecie prezent na Dzień Kobiet. Nagranie należy opublikować w wydarzeniu do 5 marca.

https://www.facebook.com/events/181242406782223

Konkurs z okazji DNIA MĘŻCZYZN:
Droga Kobieto, wygraj dla swojego Mężczyzny (męża, brata, dziadka, wujka, wnuka) prezent na Dzień Mężczyzny.
Do 5 marca wyślij nam nagranie, w którym opowiesz co najbardziej cenisz/ za co kochasz bliskiego ci mężczyznę. Wygraj dla niego letnią i zimową wymianę opon, a także wyjątkowo i dodatkowo ozonowania auta w Mechanika Pojazdowa Piotr Kruszewski – warsztat samochodowy w Boćkach. Nagranie należy opublikować w tym wydarzeniu do 5 marca.
Współfundatorem nagrody dla Mężczyzny w postaci letniej oraz zimowej wymiany opon, a także wyjątkowo i dodatkowo ozonowania auta jest Piotr Kruszewski – właściciel zakładu Mechanika Pojazdowa Piotr Kruszewski w Boćkach.