wycieczka 7b

Wycieczka 7b

25 maja klasę 7b czekała wycieczka do Warszawy. W ramach organizowanego przez nasz ośrodek konkursu „Całą klasą na wycieczkę” skierowanego do uczniów szkół podstawowych, dzieci wykonywały różne, kreatywne zadnia. Ostatnie z nich polegało na stworzeniu filmiku promującego naszą Gmina Boćki.

W rezultacie klasa, która zwyciężyła w konkursie w nagrodę wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Uczniowie i uczennice z 7b odwiedziły Centrum Nauki Kopernik oraz Hangar 646 (Gocław). Młodzież miała okazję, żeby się wyszaleć. Bez wątpienia, podczas wycieczka 7b nauczyła ich również kilku ciekawostek o świecie. Zobaczcie zdjęcia z tej energicznej i jakże ciekawej wyprawy.

______________________________________________________________________________


Aha! Cały finał konkursu rozchodził się o filmik promujący, dlatego zachęcamy do jego obejrzenia. Znajdziecie go na naszym kanale Youtube:


Przypominamy również o Dniu Dziecka – atrakcjach organizowanych przez nasz ośrodek we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Boćkach 3 czerwca od godziny 14:00 na placu między Urzędem Gminy a budynkiem CKT.

Dzień Dziecka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *