Działo się: Czerwiec

Działo się: Czerwiec to podsumowanie wydarzeń i imprez, które miały miejsce w tym miesiącu. Mamy za sobą Dzień Dziecka, Dzień Ojca i powitanie lata a także wycieczkę i inne. Zobaczcie kulturalne i rekreacyjne wydarzenia, które miały miejsce w naszej gminie.

Dzień Dziecka

W naszej Gminie Dzień Dziecka świętowaliśmy dwukrotnie, najpierw pomagaliśmy Kołu Wędkarskiemu w Boćkach w organizacji Zawodów Wędkarskich z okazji Dnia Dziecka.

Następnie 3 czerwca świętowaliśmy wspólnie na placu przy Urzędzie Gminy. Było spotkanie z Iluzjonistą, pyszne słodkości o Koła Gospodyń Wiejskich z Bociek, szaleństwo na dmuchańcu, zabawy z animatorką i oczywiście malowanie twarzy. Niezwykłą sensację wzbudzili bardzo dobrze znani dzieciom goście – postacie z bajek! Z pewnością był to dzień pełen wrażeń.

Wyjazd Seniorów do Winnicy Korol

6 czerwca miał miejsce wyjazd Seniorów do Winnicy Korol. Upał nie doskwierał wtedy aż tak mocno jak obecnie, dlatego jeszcze milej wracamy do tego wspomnienia.

seniorzy na wycieczce

Krwiobus w Boćkach

12 czerwca mieszkańcy Bociek i okolic mieli okazję pomóc potrzebującym. W niedzielę na placu przed Szkołą Podstawową w Boćkach zaparkował krwiobus. W związku z tym Honorowi Dawcy krwi podzielili się darem życia.

Dzień Ojca i konkurs

Z okazji Dnia Ojca zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny „Tata i ja”. Zadaniem uczestników, było opublikowanie zdjęcia z Ojcem w wydarzeniu na Facebooku. Następnie w Dniu Ojca Pan Dyrektor GOKu osobiście dostarczył oprawione zdjęcia konkursowe. Były to nagrody dla Ojców, których dzieci wzięły udział w konkursie. Odwiedziliśmy kilka wsi w naszej gminie.

Zobaczcie rezultat konkursu fotograficznego „Tata i ja”

Początek lata!

W ostatnią sobotę czerwca, przywitaliśmy lato! 25.06 miało miejsce kilka wydarzeń. Odbył się Powiatowy Turniej FIFA2022 i turniej w Scrabble.

Dzieci miały okazję poszaleć w Strefie Zabawy. Mamy zrelaksowały się w Strefie Relaksu prowadzonej przez Jakuba Kozłowa (Fizjo w Dresie). Wszyscy uczestnicy mieli możliwość odpoczynku w przyjemnym cieniu drzew w parku oraz zjeść świeżą kiełbaskę z grilla (za które dziękujemy Masarni Mortel z Patok).

______________________________________________________________________________

______________________________________________________________________________
Za opiekę nad Strefą Gastro dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich w Boćkach!

Co słychać na budowie?

Już nie możemy się doczekać, kiedy zaprosimy Was do nowego budynku GOKu. Zwróciliście uwagę na postępy w budowie?

A co w lipcu?

Zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych na Wakacje w GOKu.

Specjalnie dla was planujemy wycieczki, warszaty, gry i zabawy. Widzimy się w pierwszym tygodniu lipca, codziennie od 10:00 do 13:00.

Trwają również zapisy na wycieczkę autobusową do Nadleśnictwa Nurzec, która odbędzie się 5 lipca.

W planie:
przejście ścieżką edukacyjną,
gry i zabawy na świeżym powietrzu,
ognisko z kiełbaskami

koszt: 30 zł
Zapisy: 500711606, oraz na gok@gokbocki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *