Wakacje w GOKu

Wakacje w GOKu już za nami! Dziękujemy za pełne energii i uśmiechu dni! Zobaczcie relację z tego wydarzenia.

Dzień 1

Pierwszego dnia dzieci uczyły się jak przygotować i zwinąć tortille. Było pysznie!

Dzień 2

We wtorek wybraliśmy się na wycieczkę do Nadleśnictwa Nurzec, dzieci zapoznały się z ciekawostkami natury m.in. organizmami będącymi częścią leśnego ekosystemu czy maszynami używanymi w opiece nad lasem. Wycieczkę zakończyliśmy ogniskiem w związku z tym wokół roznosił się zapach pianek i smażonych kiełbasek.

Dzień 3

Trzeciego dnia dzieci rozwijały swój plastyczny talent malując płócienne torby. Bez wątpienia jest się czym chwalić! Efekty zobaczycie na zdjęciach. Powstałe malunki inspirowane były ulubionymi grami, zwierzętami lub czystą wyobraźnią, dlatego każde jest wyjątkowe.

Dzień 4

W czwartek… Hmm… było klejąco, lepko i oczywiście z zamierzonym bałaganem, bowiem odbywały się warsztaty slime!

warsztaty w goku
Pamiętacie, kiedy ostatnio wolno było robić bałagan? Własnie! W rezultacie ten dzień na pewno zapadnie dzieciom w pamięć!

Dzień 5

Wakacje w GOKu zakończyły warsztaty dubbingowe, które poprowadził Marek Włodzimirow. Zadaniem uczestników było wymyślenie i ustalenie dialogów i tekstów. Cztery grupy pracowały na różnych tematach, w związku z tym powstał: komentarz do meczu i rozgrywki minecrafta, opowiadanie o kocie oraz scenka ze znanej bajki o różowej śwince.

Warsztaty zakończyły się wspólnym odsłuchaniem nagranego dubbingu. Nie brakowało przy tym śmiechu i radości. Dzisiejszy dzień pięknie kończy nasze „Wakacje w GOKu”.

Dziękujemy serdecznie za udział w wydarzeniu i zapraszamy na kolejne! Do poniedziałku 11 lipca czekamy na zgłoszenia na warsztaty „Wakacyjnej Kuchni Molekularnej”, która będą miały miejsce 14.07, a do 17 lipca mamy otwarte zapisy na wycieczkę do parku linowego w Doktorcach, która odbędzie się 20.07.

Zapisy: 500 711 606By być na bieżąco, zachęcamy do śledzenia naszego fanpejdża na Facebooku – Gminny Ośrodek Kultury w Boćkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *